szesza-logo

Szerepelj A Notre Dame-i toronyőrben!

2017. MÁJUS 21.
Szerepelj A Notre Dame-i toronyőrben!

Statisztákat keresünk a musicalbe. Jelentkezz az évad egyik legfontosabb előadásába!

Legyél részese az idei Szegedi Szabadtéri Játékok és a Budapesti Operettszínház augusztusi, nagyszabású bemutatójának! A gyönyörű történetet, mely éppúgy szól szenvedélyes szerelemről és őrjítő vágyakról mint toleranciáról és a másság elfogadásáról, Kerényi Miklós Gábor KERO állítja színpadra. Dolgozz népszerű művészekkel és kiváló színházi alkotókkal egy felejthetetlen produkcióban! Május 28-án, vasárnap 11 órakor a Reök-palotában (6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 56.) tartjuk a válogatást. 16 és 30 év közti férfiak és nők valamint 8 és 10 év közti gyerekek jelentkezését várjuk. Külön produkcióval készülni nem kell. A leginkább rátermettek, sikeres bemutatkozás esetén olyan népszerű művészekkel léphetnek a világot jelentő, csillagtetős deszkákra, mint például Veréb Tamás, Gubik Petra, Szabó P. Szilveszter vagy éppen Mészáros Árpád Zsolt. Az augusztus 11., 12., 13., 18., 19. és 20-i előadásokon (illetve szükség esetén az esőnapokon), és a július 21-től augusztus 10-ig tartó próbaidőszakon kötelező a részvétel. Kérjük, a válogatáson az jelenjen meg, akinek ez nem okoz gondot!

(Dusha Béla fotója a produkció próbáján készült a Quasimodo-t alakító Veréb Tamásról.)

Banner
Banner
Kövessen minket!
Instagram
Facebook
Youtube
Banner
Banner
További hírek
news
A nagystílű székely torreádor: Molnár Levente is színre lép a Carmenben

Újabb elismert énekművészt láthat nyáron a Dóm tér közönsége. Escamillo szerepében Molnár Levente Liszt Ferenc-díjas, érdemes művész lép színpadra július 31-én és augusztus 1-én a Csokonai Nemzeti Színház Debrecen vendégjátékában, a Carmenben.

Továbbarrow

news
A hirtelen haragú hősszerelmes: Boncsér Gergely a Dóm téri Carmenben

Valódi operacsillagokkal érkezik a Szabadtéri Játékokra a Carmen. A Csokonai Nemzeti Színház Debrecen előadásában Don Joséként Magyar Arany Érdemkereszttel kitüntetett énekművész, Boncsér Gergely lesz Mester Viktória partnere július 31-én és augusztus 1-én a Dóm téren.

Továbbarrow

news
Mester Viktóriával érkezik a Carmen!

Július 31-én és augusztus 1-én Bizet Carmenjét láthatják a Szegedi Szabadtéri Játékok nézői. Juronics Tamás rendezésében a magyar operaélet kiemelkedő művésze, Mester Viktória Magyar Ezüst Érdemkereszttel is kitüntetett mezzoszoprán formálja majd meg a Dóm térre érkező, legendás zenemű címszerepét.

Továbbarrow

Copyright © 2024

Kövessen minket!

FacebookInstagramYouTube

További információk

HÍrlevél Feliratkozás