szesza-logo

Paul Potts fotóiból nyílt kiállítás

2016. FEBRUÁR 26.
Paul Potts fotóiból nyílt kiállítás

A Szegedi Szabadtéri idei világsztárja, A bolygó hollandiban színre lépő Paul Potts új oldaláról mutatkozik be a nagyközönségnek. A népszerű énekes szerelmese a fotóművészetnek, képeiből a világon először Szegeden látható kiállítás.



Közel ötven országban lépett már fel a világhírű énekes, Paul Potts, aki idén nyáron a Szegedi Szabadtéri nyitóprodukciójában, A bolygó hollandiban énekli a Kormányos szerepét. Utazásai során elsőszámú hobbijának, a fotózásnak is szívesen hódol, lelkesen örökíti meg a bejárt helyszínek nevezetességeit, lenyűgöző tájait.

Világsztár a Föld körül címmel fotóiból most tárlat nyílik a Reök-palotában. A Britain’s Got Talent első győztese korábban sehol sem állította még ki képeit, február 24. és március 17. között a nagyközönség először láthatja együtt a többek közt a sydney-i operaházról, velencei Canal Grandéról, dél-koreai és észak-angliai partokról vagy épp a budapesti Lánchídról készült, lenyűgöző atmoszférájú képeit.

Paul a fotózással kapcsolatban úgy nyilatkozott: sokkal inkább szeret érzésből kattintani, mintsem túlgondolni a kompozíciót. “Ebben hasonlít a zene és a fényképészet. Sokan túlságosan is el vannak foglalva a tökéletességgel és figyelmen kívül hagyják az érzelmeket. A művészet nem a tökéletességről szól. Sok esetben a tökéletlenségek tesznek minket az élmények rabjává.”

Paul Potts-ot július 1-jén és 2-án láthatják a nézők a Szegedi Szabadtéri operaprodukciójában. A népszerű énekes az elmúlt években négy stúdióalbumot adott ki, melyek közül az első, One Chance címen 13 országban volt listavezető. Többszörös platinalemezei több mint 5millió példányban keltek el világszerte. Pályája során több mint 600 koncertet adott, közel 2millió ember előtt.

Banner
Banner
Kövessen minket!
Instagram
Facebook
Youtube
Banner
Banner
További hírek
news
Elővásárlási lehetőséggel tér vissza A 3 testőr!

Elővásárlási lehetőséggel hozza vissza idei musicalbemutatóját a Szegedi Szabadtéri Játékok. A 3 testőr kalandmusical, Szente Vajk rendezésében jövőre is látható lesz a Dóm téren.

Továbbarrow

news
Lezárult a Szegedi Szabadtéri Játékok 2025-ös évada

80 ezer látogató, 33 emlékezetes – köztük számos teltházas – este, változatos és színvonalas produkciók sokasága jellemzi a Szegedi Szabadtéri Játékok 2025-ös évadát, amely június 27-től augusztus 20-ig szórakoztatta a szegedieket és a napfény városába látogatókat az idén.

Továbbarrow

news
A 3 testőr dedikál a REÖK Cukrászdában

A Szegedi Szabadtéri Játékok A 3 testőr című produkciójának jeles közreműködőivel találkozhatnak az érdeklődők szombaton 16:30-tól. Szente Vajk rendező és az előadás több sztárja dedikálókártyákkal várja rajongóit a REÖK Kézműves Cukrászda teraszán.

Továbbarrow

Copyright © 2024

Kövessen minket!

FacebookInstagramYouTube

További információk

HÍrlevél Feliratkozás