szesza-logo

Elindult a bérletértékesítés a Szegedi Szabadtérire

2013. OKTÓBER 25.
Elindult a bérletértékesítés a Szegedi Szabadtérire

Meghirdette bérletkonstrukcióit a Dóm téri fesztivál, október 26-tól meg is lehet őket vásárolni. A szóló jegyek értékesítése később indul, de foglalni már lehet.

A Csárdáskirálynőt és a Háry Jánost illetve a Zorba, a görögöt, a Csárdáskirálynőt és az Elfújta a szelet lehet idén bérletben megnézni a Szegedi Szabadtéri Játékokon. Szokás szerint minden műfaj képviselteti magát a konstrukciókban.

Évek óta népszerű karácsonyi ajándéknak számítanak a bérletek, sokan lepik meg szeretteiket a nyári előadásokra szóló belépőkkel. A Szabadtéri arra számít, idén is beindul a roham, hiszen az új műsor elnyerte a leendő közönség tetszését.

Azért is érdemes bérletet váltani, mert 10 százalékkal kedvezőbb árat jelent, ha valaki nem csak szóló jegyben gondolkozik. A Fesztivál 2 elnevezésű bérletet – mely a Kálmán-operettet és a Kodály-daljátékot tartalmazza – már 5940 forintért is meg lehet venni. A Fesztivál 1-es bérlet pedig, mely az operettre, a táncra és a musicalre jogosít belépést, már 9270 forintért megválható. A jegyértékesítés a későbbiek folyamán kezdődik, ám jó hír, hogy már holnaptól lehet helyeket foglalni bármelyik előadásra.

 A bérletárakról itt tájékozódhat.

Kövessen minket!
Instagram
Facebook
Youtube
További hírek
news
Új szereplő a Rebeccában: Szőcs Artur ismét a Dóm téren!

Elismert művész csatlakozik a Szegedi Szabadtéri Játékok Rebecca című produkciójához. A Levay-Kunze musical 2025-ös előadásain, július 18-án, 19-én, 20-án, 25-én, 26-án és 27-én Szőcs Artur formálja meg Jack Favell alakját.

Továbbarrow

news
Elrajtolt A 3 testőr!

A produkció olvasópróbájával kezdetét vette a Szegedi Szabadtéri Játékok A 3 testőr című új musicalbemutatójának próbafolyamata. A Bolland-Bolland-Breedland kalandmusical stábja az Óbudai Disctr3ct rendezvényteremben látott munkához kedd délelőtt.

Továbbarrow

news
Szinetár Miklós a megújult Szabadtéri Szalon első vendége!

Megújult helyszínnel jelentkezik 2025-ben a Szabadtéri Szalon Stahl Judittal! A Szegedi Szabadtéri Játékok exkluzív háttérbeszélgetés-sorozata június 23-án veszi kezdetét A cigánybáró rendezőjével, Szinetár Miklóssal.

Továbbarrow

Copyright © 2024

Kövessen minket!

FacebookInstagramYouTube

További információk

HÍrlevél Feliratkozás