Jegyvásárlás

Valljon szerelmet Szeged idén is a Szabadtérivel!

Valljon szerelmet Szeged idén is a Szabadtérivel!

Különleges Valentin-napi játékra hívja a szerelmeseket a Szegedi Szabadtéri. Február 1-jétől 14-ig a Reök-palota előtt felállított postaládába várják a szerelmes üzeneteket, fogadalmakat. A legszerencsésebb párok ajándékcsomagokkal, backstage bejárással, sőt a West Side Story páros belépőjével is gazdagabbak lehetnek. Elindult a Valentin-napi bérletakció is, így egy meglepetéssel több emlékezetes estét adhatunk.

Az idei Valentin-napot is felejthetetlenné teszi a Szabadtéri. Immár hagyomány, hogy az év legszerelmesebb napján a Reök-palota előtt ünneplik a szegediek szerelmük múlhatatlanságát. Ezúttal a Szabadtéri és a Rádió 88 közösen egy különleges nyereményjátékkal kedveskedik a pároknak. Azok, akik február 1. és 14. között bedobják szerelmes üzenetüket a REÖK előtt felállított postaládába teljes névvel és telefonszámmal ellátva, Valentin-napi ajándékcsomagokat, különleges backstage-bejárást, valamint fődíjként páros belépőt nyerhetnek az idei évad szívhezszóló musicaljére, a West Side Story-ra. Akik nem tudják személyesen bedobni az üzenetüket, azok SMS-ben, a +36 30 299 8888-as számra is elküldhetik a Rádió 88-nak.

A nyertes párokat február 14-én, pénteken sorsolják ki, a Szabadtéri Valentin-napján, ahol a romantikus zenei aláfestést a Rádió 88 biztosítja. Délután 4 órától a Reök-palota elől szól az Aquapolis Lécci üzenetküldő műsor, ahol a szerelmesek üzenhetnek az éteren keresztül párjuknak, cserébe pedig kapnak egy dalt Szeged kedvenc zenéi közül. Sőt, a REÖK előtti téren egy hatalmas graffiti falat is felállítanak, ahová minden pár felfújhatja saját és szerelme nevét. Ez a fal megtalálható majd a West Side Story előadásai alatt a Dóm tér nyugati oldalán.

Igazán egyedi ajándéktippet is ad a Szabadtéri, hiszen már kaphatók a kedvezményes Valentin-napi bérletek. Felejthetetlen nyári élményekkel lephetjük meg párunkat, ha a Dóm téri produkciókra szóló belépőket nyújtjuk át a szerelem ünnepén. A népszerű Shakespeare-vígjáték, a Sok hűhó semmiért igazi bolondos, szerelmes estét, az Apáca show vérpezsdítő dallamai pedig önfeledt kikapcsolódást ígérnek. A fergeteges musical a szívhezszóló Rómeó és Júlia történettel, a West Side Story-val együtt is megnézhető Valentin-bérletben.

Egyetlen bérlettel élvezhető a különleges hangulatú újszegedi színpad összes előadása, így a hatalmas platánfák ölelésében a humoros elemekkel teli Agrippina, Moliére népszerű komédiája, az Úrhatnám polgár, a kacagtató vígjáték, a Betörő az albérlőm, valamint a szívmelengetően bájos családi mesebalett, a Hófehérke és a hét törpe is látható.

A Szabadtéri a megváltott Valentin-napi bérletek mellé most Ajándékkoncert belépőt is ad vásárlóinak, melyek személyesen a REÖK-ben található jegyirodában vehetők át március 1-ig.

Megosztom

2020. január 23.


István, a király - négy helyett öt estén át!

Újabb előadásnapon tűzi műsorára az István, a királyt 2024-ben a Szegedi Szabadtéri Játékok. Szörényi Levente és Bródy János rockoperáját a korábban meghirdetett dátumok mellett augusztus 18-án is láthatja majd a Dóm téri közönség.

2023. december 01.

Részletek

Gubik Petra főszereplésével debütál a Rebecca a Dóm téren

Junior Prima-díjas színésznő, Gubik Petra alakítja Sylvester Lévay és Michael Kunze Rebecca című musicaljének főszerepét. A nagyszabású előadást, Béres Attila vadonatúj rendezésében, július 26-ától láthatják a nézők a Szegedi Szabadtéri Játékokon.

2023. november 28.

Részletek

Meghirdette Dóm téri évadát a Szegedi Szabadtéri Játékok

Megkezdődött a jegyértékesítés a Szegedi Szabadtéri Játékok 2024-es, nagyszínpadi előadásaira. A Dóm téren a világhírű zongoraművész, Péter Bence nagykoncertje a Szegedi Szimfonikus Zenekarral, a Szabadtéri önálló produkciójában a Rebecca és az Ezeregy éjszaka musicalek, valamint az István, a király rock-opera várja a közönséget.

2023. szeptember 28.

Részletek
További hírek

További előadásaink

Péter Bence Live

koncert

06. | 28.
Jegyvásárlás

Geszti - Monori - Tasnádi

Ezeregy éjszaka

world musical

07. | 05., 06., 07., 12., 13.
Jegyvásárlás

Kunze - Lévay

Rebecca

musical

07. | 26., 27., 28.
08. | 02., 03.
Jegyvásárlás