Jegyvásárlás

Szerdán is vár a REÖK Gyerök Kör

Szerdán is vár a REÖK Gyerök Kör

Decemberben is várja a fiatalokat múzeumpedagógiai programunk. Legközelebb 16-án, szerdán. 

A REÖK Gyerök Kör program célja a művészetközvetítés, a képzőművészet élményszerű megismertetése

A Csongrád Megyei Önkormányzat képzőművészeti gyűjteményéből rendezett Rejtett kincsek című kiállításon most a művekből áradó, műveken érzékelhető fényeket mint motívumot keressük. A vizsgálódási szempont nemcsak a festményekre, hanem a tárlatrendezés világítási koncepciójának titkaira is fényt derít. A foglalkozás a sötét-világos ellentétének egymást feltételező egységére irányítja a figyelmet.

A tárlatbejárás után különböző technikákkal, egyéni témaválasztással lehet képeket alkotni, fénylő, ragyogó színhatásokat teremteni.

Ajánlott: 7 éves kortól

A kedves szülőket és nagyszülőket is hívjuk programunkra!

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Belépő:800 Ft/fő

A foglalkozást tervezi és vezeti:

Ale Ildikó

festőművész

múzeumpedagógus

http://magyarmuzeumok.hu/muhely/2706_kulturalt_gyereok

muzeumpedagogia@reok.hu

Megosztom

2015. december 13.


István, a király - négy helyett öt estén át!

Újabb előadásnapon tűzi műsorára az István, a királyt 2024-ben a Szegedi Szabadtéri Játékok. Szörényi Levente és Bródy János rockoperáját a korábban meghirdetett dátumok mellett augusztus 18-án is láthatja majd a Dóm téri közönség.

2023. december 01.

Részletek

Gubik Petra főszereplésével debütál a Rebecca a Dóm téren

Junior Prima-díjas színésznő, Gubik Petra alakítja Sylvester Lévay és Michael Kunze Rebecca című musicaljének főszerepét. A nagyszabású előadást, Béres Attila vadonatúj rendezésében, július 26-ától láthatják a nézők a Szegedi Szabadtéri Játékokon.

2023. november 28.

Részletek

Jegyértékesítési munkatársat keresünk

Jegyértékesítési munkatársat keres a Szegedi Szabadtéri Játékok, teljes munkaidős munkavégzésre.

2023. október 26.

Részletek
További hírek

További előadásaink

Péter Bence Live

koncert

06. | 28.
Jegyvásárlás

Geszti - Monori - Tasnádi

Ezeregy éjszaka

world musical

07. | 05., 06., 07., 12., 13.
Jegyvásárlás

Kunze - Lévay

Rebecca

musical

07. | 26., 27., 28.
08. | 02., 03.
Jegyvásárlás